Цього літа під «Вітрилами надії» зберуться юні шукачі пригод – їх чекають «Морські пригоди Робіка»!

З 4 по 8 серпня 2018 року у м. Зеленодольск Дніпропетровської області відбудеться дитячий табір за програмою Клубу Суперкниги «Морські пригоди Робіка».

До табору запрошені діти з міст Кривий Ріг, Нива Трудова, Павлоград, Інгулець, Кам’янське – усього 60 дітей. Близько 70 % учасників – з малозабезпечених та неблагополучних сімей.

У літньому таборі на дітей чекають цікаві ігри та змагання, участь у командних роботах та майстер-класах, біблійні історії та мультфільми, пляжний відпочинок та пошуки скарбів, призи та подарунки.

Морські пригоди Робіка

Організатором відпочинку для дітей виступила благодійна організація «Добра воля» у партнерстві з Асоціацією «Еммануїл».

Та аби здійснити мрію малюків про пригодницьке літо, організації потребують фінансової допомоги. Ви можете долучитися до благодійної акції і підтримати цей проект фінансово. Аби забезпечити харчуванням 40 дітей із малозабезпечених та неблагополучних сімей протягом 5 днів, необхідно зібрати 16 800 грн. Один день харчування однієї дитини коштує 84 грн.

Подаруйте дітям із малозабезпечених сімей корисний відпочинок!

 

Зробіть всій внесок у дитяче щастя тут, у призначення платежу вказуйте «добровільна пожертва на табір»

Джерело:https://emmanuil.tv/tsogo-lita-pid-vitrilami-nadiyi-zberutsya-yuni-shukachi-prigod-yih-chekayut-morski-prigodi-robika/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top